Szerző: amigeleken.hu | 2024-07-04 14:27:00

Felkészülési labdarúgó mérkőzés

Felkészülési mérkőzés

Universitatea Cluj - Diósgyőri VTK 0-2 (0-0)

Bad Wimsbach-Neydharting, Hofmaninger Stadion, 100 néző. Játékvezető: Markus GREINECKER (Asim BASIC, Christoph KAIBLINGER).

DVTK: Artem ODYNTSOV - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, Marco LUND, BÁRDOS Bence - HOLDAMPF Gergő, KOMLÓSI Bence, Mohammed RHARSALLA - BÉNYEI Ágoston, Marko RAKONJAC, Rudi POŽEG VANCAŠ. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.

U Cluj: Andrei GORCEA - Andrei STEFAN, THALISSON, Mitrea Bogdan, Dorinel OANCEA - Dorin CODREA, Gabriel SIMION - Mario SFAIT, Alexandru BOTA, Antonio SUCIU - Emanuel BACIU.Vezetőedző: Ovidiu SABĂU.

Csere: Emanuel BACIU helyett Stefan OPRIS az 56., Artem ODYNTSOV helyett Karlo SENTIĆ, BÁRDOS Bence helyett Bozhidar CHORBADZHIYSKI, KOMLÓSI Bence helyett FERENCSIK Bálint és Rudi POŽEG VANCAŠ helyett Francisco FEUILLASSIER mind a 62., Marko RAKONJAC helyett Bright EDOMWONYI és Mohammed RHARSALLA helyett FEKETE Vince a 71., Andrei GORCEA helyett KIS Patrik a 80. percben.

Sárga lap: SZATMÁRI Csaba az 52., Antonio SUCIU az 54., THALISSON a 66., GERA Dániel a 84. percben.

Gólszerző: Bright EDOMWONYI (0-1, 11-esből) a 84., Bright EDOMWONYI (0-2) a 86. percben.

Edzői értékelések

Vladimir Radenković: - A felkészülési időszak közepén, és természetesen sok edzéssel a hátunk mögött ma az első 20-25 percben egyáltalán nem voltunk frissek a pályán, ami teljesen normális ebben az időszakban.

Ezt követően azonban elkezdtünk jobban játszani, és egyre közelebb kerültünk a gólhoz. A cseréket követően, és a jól beszálló cseréknek köszönhetően sikerült frissíteni a csapaton, és végül megnyertük a mérkőzést. Úgy vélem, jó munkát végeztünk ma.