Szerző: amigeleken.hu | 2024-06-29 14:31:00

Felkészülési labdarúgó mérkőzés

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Putnok FC 5-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: SZIGETVÉRI Márk (MÁRKUS Péter, GERGELY Márton).

DVTK1. félidő: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, Bozhidar CHORBADZHIYSKI, Marco LUND, DEMETER Milán - Francisco FEUILLASSIER, KOMLÓSI Bence, Rudi POŽEG VANCAŠ - JUREK Gábor, Marko RAKONJAC, Mohammed RHARSALLA. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.

DVTK 2. félidő:Artem ODYNTSOV, FARKAS Dániel, SZATMÁRI Csaba, KOMLÓSI Bence, DEMETER Milán - FERENCSIK Bálint, HOLDAMPF Gergő, BÉNYEI Ágoston - HERBÁK Máté, FEKETE Vince, Argyris KAMPETSIS. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.

Putnok: PÁPAI Krisztián (SLAKTA Balázs, 46.) - TÓTH Dávid (JUHOS Dávid, 59.), MRVA Patrik, TORDAI Balázs, NEMES Milán - PÓCSIK Botond (BÁN Gergő, 59.), VÉGSŐ Előd (ABÉRT Márton, 66.), KERCSÓ Bence (JÓNYER Kristóf, 66.) - KORBÉLY Kristóf, BOROS Gábor (SZTANKÓ Dávid, 74.), MÁRIS Dominik. Vezetőedző: SZALA Ákos.

Gólszerző: Marko RAKONJAC (1-0) a 21., JUREK Gábor (2-0) a 40., JUREK Gábor (3-0) a 43., HERBÁK Máté (4-0) a 76., BÉNYEI Ágoston (5-0) a 86. percben.

Edzői értékelések

Vladimir Radenković: A felkészülés ezen szakaszában az a legfontosabb, hogy teljes koncentrációval és teljes erőbedobással játszunk. Az előző mérkőzéshez képest ma jobban koncentráltunk a befejezéseknél, különösen az első félidőben. Külön ki kell emelnem Jurek Gábor nevét, akinek az előző mérkőzésen is megvoltak a helyzetei, ám elkapkodta ezeket. Ma viszont sokkal higgadtabb volt a kapu előtt.

Ezzel befejeztük a felkészülési időszak első, hazai szakaszát, és készen állunk arra, hogy megtegyük a következő lépést mert Ausztriában nehezebb mérkőzések várnak ránk.

forrás: dvtk.eu