Csávás Bence újabb mesterhármasa

Szerző: | 2015-03-25 21:40:38

Hétvégi utánpótlás eredmények

U21 - Továbbra is várat magára az első győzelem

Vitelki Zoltán a Bősz L. - Germán G., Csicsvári M., Hutter M., Kövér K., Juhász R., Ternován P., Gresó M., Nemes M., Balogh A., Boros G. összetételű csapatnak szavazott bizalmat a Vasas ellen tegnap idegenben lejátszott bajnokin.

A találkozó gól nélküli döntetlennel zárult, melynek köszönhetően csapatunk 4 döntetlennel és 2 vereséggel az alsóházi tabella 7. helyén áll 4 ponttal a tarsolyában.

Az első győzelmünk megszerzésére szombaton nyílik lehetősége csapatunknak. A 11 órakor - furcsa módon a felnőtt csapat Puskás Akadémia elleni meccsével egy időben - kezdődő találkozón az éllovas Ferencváros együttesével nézünk farkasszemet. A zöld-fehérek eddigi mutatója tiszteletre méltó, hiszen veretlenek, 5 győzelem mellett 1 döntetlent értek el és 6 pont előnnyel vezetik a táblázatot az MTK előtt.

U18 - Továbbra is 50%-osan

Borbély Péter vezetőedző a Gávai - Lőrincz, Szász, Balog B., Balogh M., Nagy, Simófi, Jacsmanik, Szakáczki, Péter, Mikolka kezdőcsapatot küldte pályára a Mercedes-Kecskeméti Labdarúgó Akadémia elleni bajnokin az U18-as bajnokság alsóházának 4. fordulójában.

A vendégek az alapszakaszban 7 ponttal gyűjtöttek többet csapatunknál, az alsóházi küzdelmeket pedig két vereséggel kezdték, első győzelmüket az előző fordulóban aratták a győriek ellen.

A szombati mérkőzés 1-1-es végeredménye már az első félidőben kialakult. A vendégek szerezték meg a vezetést a 27. percben, amit Szakáczki Csanád (jobb oldali képen) egyenlített ki a 40. percben.

Szombaton nehéz erőfelmérő vár a Pécsre látogató csapatunkra. A baranyaiak eddigi 5 meccsükből háromszor hagyták el győztesen a pályát és egy-egy alkalommal játszottak döntetlent illetve szenvedtek vereséget. Ki kell emelni, hogy az alsóházi küzdelmek során eddig mindössze 1 alkalommal játszottak csak hazai pályán, amikor 4-1 arányban múlták felül azt a kecskeméti csapatot, akik ellen mi döntetlenre játszottunk a hétvégén.

U16 - Az alsóház élén a csapat

György Gábor együttese a következő összeállításban vette fel a küzdelmet a Nyíregyháza ellen lejátszott bajnokin: Konyecsnik - Ganter, Nagy, Bálint, Bitó, Terjék, Zavodni, Figeczki, Vitelki, Szegedi, Zsoldos.

Csere: Szegedi helyett Kiss és Konyecsnik helyett Bátyi az 54. percben, Terjék helyett Mezőssy a 80.percben és Vitelki helyett Fodor a 82. percben.

A fiúk igazolták a papírformát és magabiztosan győzték le riválisukat. A gólok sorát Vitelki Balázs nyitotta meg a 20. percben, majd még a szünet előtt Zsoldos Richárd duplázta meg az előnyünket. A második félidő legelején ismét Vitelki volt eredményes, a végeredményt pedig Zavodni Tamás állította be a 76. percben.

Vitelki Balázs Zsoldos Richárd Zavodni Tamás

A megszerzett 3 ponttal csapatunk jobb gólkülönbségének köszönhetően őrzi vezető helyét a táblázaton. A tabella második helyén az a pécsi csapat tanyázik - hozzánk hasonlóan 9 ponttal - akikhez szombaton látogatunk. Érdekesség, hogy a baranyai csapat egyetlen vereségét hazai pályán szenvedte el a Nyíregyházától, míg idegenbeli meccseiken mindhárom alkalommal győztesen hagyták el a játékteret.

U15 - Hozták a kötelezőt

Kiser László együttese a következő összeállításban lépett pályára az eddig mindössze 5 pontot begyűjtő Debreceni Sportiskola csapata ellen: Melhárdt - Berecz, Tőzsér, Orosz M., Knyizsák, Sramkó, Medgyesi, Zsiga, Gazdag, Tóth, Bordás.

Cserék: Tóth helyett Világosi a 33. percben, Zsiga helyett Farkas a 41 percben., Gazdag helyett Orosz R., Berecz helyett Polonkai és Medgyesi helyett Kövér valamennyi az 54. percben.

Sramkó Ronáld két góljával, melyeket a 7. illetve a 13. percben szerzett, korán két gólos vezetést szereztünk, amit Farkas Marcell és Bordás Dávid révén a második félidő közepén 4 perc alatt megdupláztunk. Ezzel a győzelemmel 11-1-7-es (hazai/döntetlen/vereség) mutatóval a tabella 7. helyén áll csapatunk.

Sramkó Ronáld Farkas Marcell Bordás Dávid

A 20. fordulóban már sokkal nehezebb erőpróba előtt áll csapatunk. Szombaton a táblázat 5. helyén álló Kecskemét együtteséhez látogatunk, akik 5-1-3-as mutatóval büszkélkedhetnek hazai pályán, ami azt bizonyítja, hogy nem verhetetlenek otthonukban sem.

U14 - Hajszálnyira a dobogós helytől

Szentiványi József csapata a Bánhegyi - Forrai, Pető, Szűcs, Gondol, Klink, Schmidt, Vereczkei, Bódi, Csávás, Varga összeállítású csapattal futott ki a pályára a Debreceni SI elleni bajnokin az U14-es bajnokság Keleti csoportjának 19. fordulójában.

Cserék: Schmidt helyett Karika a 41. percben, Gondol helyett Girdán és Vereczkei helyett Lehóczki az 50. percben, Forrai helyett Juhos a 60. percben, Bánhegyi helyett Gácsi a 69. percben.

A fiúk magabiztosan fektették két vállra ellenfelüket, csapat gólzsákja, Csávás Bence 3 góllal járult hozzá az 5-1 arányú győzelemhez. Rajta kívül még Bódi Máté és Girdán Levente volt eredményes.

A 69. percben vezetőedzőnk kapusposzton cserére szánta el magát és lehetőséget biztosított Gácsi Péternek is a bizonyításra.

Csávás Bence 3 góljának köszönhetően immár 19 gólos és a góllövőlistán feljött az előkelő 4. helyre, ahol Bódi Máté 15 góllal a 10. helyen áll.

Csávás Bence Bódi Máté Girdán Levente

Szombaton az ellen a Kecskemét ellen vár újabb idegenbeli erőpróba a fiúkra, akik hazai pályán 5-1-3-as mutatóval rendelkeznek. Ahhoz, hogy tartani tudjuk a lépést az élmezőnnyel, feltétlenül be kellene gyűjteni a 3 pontot.