Mezőkövesd - DVTK 4-2 (1-1)

Szerző: | 2015-09-04 13:07:06

Tovább folytatódik a finomhangolás

Úgy tűnik, hogy még további csiszolgatásra és finomításra szorul a csapatunk, mert sikerült vereséget szenvednünk a Mezőkövesd ellenei felkészülés mérkőzésen.

Mezőkövesd Zsóry - Diósgyőri VTK 4-2 (1-1)

Mezőkövesd, 500 néző. Játékvezető: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Demeter János).

Mezőkövesd 1. félidő: Ribánszki - Nagy J., Devecseri, Dvorschák, Engel, Takács P., Tajthy, Tóth L., Tamási, Heffler, Máté. Vezetőedző: Benczés Miklós.
Mezőkövesd 2. félidő: Ribánszki (Vasas, 82.) - Polényi, Nánási, Fótyik, Engel - Szeles - Molnár G., Rácz, Tamási, Harsányi - Bajzát. Vezetőedző: Benczés Miklós.

DVTK 1. félidő: Bősz - Eperjesi, Lipták, Tamás, Németh M. - Egerszegi, - Bacsa, Bognár I., Grumić, Boros - Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs.
DVTK 2. félidő: Egyed - Eperjesi, Kovács ., Csicsvári, Németh M. - Halmai (Kövér, 50.), Egerszegi - Bacsa, Bognár, Nemes - Takács T. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Gólszerző: Grumić (0-1) a 7., Máté (1-1) a 40., Rácz (2-1) az 50., Csicsvári (2-2) a 62., Harsányi (3-2) a 64., Molnár (4-2) a 77. percben.

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.