Hol a csapatunk?

Szerző: | 2014-12-15 07:38:34

21 pontos vereség Sopronban.

Nyilvánvalón súlyos problémák vannak a DVTK-Aluinvent női kosárlabda csapatánál.

Az újabb súlyos vereséggel már az 5. helyre csúszott vissza a csapat a 10 résztvevős bajnokságban.

Veszélyben és már bukóban vannak szezon eleji céljaink: "8 közé jutás az Európa Kupában, döntő a Magyar Bajnokságban és a Magyar Kupában."

Miközben optimista edzői nyilatkozatok hangzanak el...

Ezalatt: Gyenge játék, hazaküldött sztárigazolás, csontnélküli búcsú az Európa Kupától.

Most kell lépni, mert elmegy a szezon!

Új játékosok kellenek, mert a mostani csapattól a tavalyi is jobb volt, főleg szerethetőbb.

Nincs idő halogatnia döntéseket. Akik nem büszkék arra, hogy DVTK címeres mezben játszhatnak, azok már most pakolhatnak, karácsonykor már otthon is ünnepelhetnek.

A lélektelen gyenge játék miatt a szurkolók is távolmaradásukkal fejezték ki tiltakozásukat.

Lányok, most rajtatok a sor, hogy visszaszerezzétek a nézők bizalmát.

a mérkőzésről:

UNIQA EUROLEASING SOPRON–ALOINVENT DVTK MISKOLC 99–78 (27–27, 29–18, 19–20, 24–13)
Sopron, 500 néző. V: Győrffy, Frányó, Fodor
SOPRON: HARTLEY 15/6, MCBRIDE 16/3, SIMON ZS. 22/9, Kuttor, Sztankovics 11. Csere: KRNJIC 17, Wininger 2, Ciglar 8, Crvendakic 2, Licskai 4, Zsovár 2. Edző: Igor Polenek
MISKOLC: Horváth B. 7/3, CZANK 13/6, Bálint 14/6, Szécsi 2, COULIBALY 17. Csere: Szabó P. 4, Bias 13/9, Ciappina 8/6. Edző: Miguel Lopez Alonzo
Az eredmény alakulása. 3. perc: 6–5. 6. p.: 21–16. 9. p.: 25–27. 12. p.: 33–29. 15. p.: 35–38. 18. p.: 49–43. 23. p.: 62–49. 26. p.: 68–53. 33. p.: 82–68. 36. p.: 93–70

MESTERMÉRLEG
Igor Polenek: – Örülök győzelmünknek, ami jó támadójátékunknak volt köszönhető. Talán a közelgő karácsony miatt nem koncentráltak eléggé a lányok, de van még két mérkőzésünk a hibák kiküszöbölésére.

Miguel Lopez Alonso: – Három negyeden keresztül méltó ellenfelei voltunk a listavezetőnek. A záró szakaszban megmutatkozott a hazai csapat hosszabb kispadja, bár az eredménybeli különbséget túlzásnak tartom.

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.