Súlyos vereség Újpesten

Szerző: objektív | 2015-10-09 21:40:00
Pénteken este az Újpest vendége volt a DVTK Jegesmedvék csapata, és súlyos vereséget szenvedtek.

A mérkőzés mintegy 40 perces kényszerszünettel kezdődött, mert a hazi kapu előtt találtak egy lyukat a jégben, és addig kellett várni, amíg ezt ki nem javították. Nagy fölényt egyik csapat sem tudott kialakítani, de inkább az Újpest támadott többet. Ez az erőfeszítésük a 13. percben járt eredménnyel, amikor Pance második kísérletre betalált Adorján kapujába (1-0).

A második harmad rosszul sikerült, hiszen az Újpest zsinórban három gólt lőtt az 5. és a 15. perc között. A miskolci játékosok hiába mentek előre, sokáig nem jött össze semmi. A 17. percben aztán Galanisz lőtt szép gólt (4-1).

A harmadik harmadban nem sikerült közelebb kerülni a vendéglátókhoz, sőt a játékrész végén két újabb gólt kaptak a Jegesmedvék.