DVTK tartalék - Jászberény 1-2

Szerző: Jáborcsik András | 2016-05-29 21:53:00

NB III. Keleti-csoport 33. forduló

DVTK tartalék - Jászberényi FC 1-2 (1-2)

Miskolc, Diósgyőri Stadion. Játékvezető: Sándor Csaba (Benkő Róbert, Dr. Kulcsár Judit).
DVTK tartalék: Egyed B. - Bodnár D., Csicsvári M., Mahalek M., Lőrincz P., Szabó I B., Kövér K., Icsó zs., Oláh B., Balogh A., Boros G. Vezetőedző: Sütő Szilárd.
Jászberény: Menczelles - Sorecz, Tisza K., Mile, Páles, Ludasi, Nyicsenko, Lukács, Litkei, Ulvicki, Kis R.

Csere: Bodnár D. helyett Kádas I. a 41., Ludasi M. helyett László K., és Litkei helyett Ponczók az 55., Icsó Zs. helyett Germán G. a 64., Balogh A. helyett Timkó I. a 70., Nyicsenko helyett Kovács D. a 88. percben.
Gólszerző: Kövér K. (1-0) a 26., Lukács (1-1) a 39., Tisza K. (1-2) a 44. percben.

26. perc: Egy előreívelést követően Boros csúsztatta Kövér Kristóf elé a labdát, aki a védők közül kilépve hosszú labdavezetés után 17 méterről a kifutó kapus alatt a kapuba lőtt, 1-0.

39. perc: Kontratámadás végén Lukács góljával egyenlített a Jászberény, 1-1.

44. perc: Bal oldali szögletet követően a felugró támadóról lecsorgott a labda, a hosszú oldalon Tisza Kálmán üresen maradt és 4 méterről a kapuba passzolta a labdát, 1-2.

Edzői nyilatkozatok

Sütő Szilárd: - Megérdemelten nyert a Jászberény, gratulálok nekik! Sajnos a múltheti játékunkat nem tudtuk megismételni, de ahogy a múlt héten a győzelem után, most a vereség most is ez az én csapatom.
Gelei Károly: - Rúgtunk két gólt, két kapufát. Megérdemelten nyertünk, kicsit paprikás hangulatú meccsen. Remélem ez jobb lesz, ez csak a kezdet.