DVTK-Kolorcity Kazincbarcika SC 3-0

Szerző: objektív | 2024-03-23 12:02:00

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Kolorcity Kazincbarcika SC 3-0 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: RUSZ Márton (MÁRKUS Péter, BERÉNYI Ákos).

DVTK 1. félidő: Branislav DANILOVIĆ - FARKAS Dániel, Bozhidar CHORBADZHIYSKI, Marco LUND, Bitok STEPHEN - Doru POPADIUC, HOLDAMPF Gergő, Vladislav KLIMOVICH - PERNAMBUCO, Argyris KAMPETSIS, Elton ACOLATSE

DVTK 2. félidő: Branislav DANILOVIĆ (Artem ODYNTSOV, 60.) - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, Ondřej BAČO, BOKROS Szilárd - Doru POPADIUC, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - PERNAMBUCO (CSIRMAZ István, 60.), Bright EDOMWONYI, Rudi POŽEG VANCAŠ

KBSC 1. félidő: MEGYERI Gábor - TERNOVÁN Patrik, SZEKSZÁRDI Milán, SÜTTŐ Attila, VINCZE Dávid - CSATÁRI Gergő, KÁRTIK Bálint, VARGA József, PEKÁR László - PETHŐ Bence, Patrick GANTE

KBSC 2. félidő: KIRÁLY Mátyás - KURDICS Levente, SZEKSZÁRDI Milán, HEIL Valter, SÜTTŐ Attila - CSATÁRI Gergő, ÁDÁM Ferenc, SZABÓ I Balázs, VINCZE Dávid - PINTE Patrik, Patrick GANTE

Sárga lap: CSIRMAZ István a 64. percben.

Gólszerző: Ondřej BAČO (1-0) az 57., BOKROS Szilárd (2-0) a 75., Bright EDOMWONYI (3-0) a 77. percben.

Vladimir Radenković: - Szükségünk volt erre a felkészülési mérkőzésre a bajnoki szünetben, hogy tovább fejlesszük a játékunkat. A Paks elleni győzelem után négy nap szabadságot kaptak a játékosok, cserében ezt követően két kemény edzést tartottunk. És a mai találkozó előtt is elég keményen megdolgoztattuk őket a konditeremben, így a többségnek 45 perc játéklehetőség jutott. A lábak természetesen nehezek voltak, de úgy gondolom, végig ellenőrzésünk alatt tartottuk a mérkőzést. Most fújunk egyet, és hétfőtől folytatjuk a felkészülést a következő bajnokira.