Helyszín: Ausztria, Leoben‎, Sportanlage „Am Tivoli“

Játékvezetők: Petru Chiochirca, Michael Steindz, AlexanderLappi

Időpont: 2015. július 3., 18:00

A Diósgyőri VTK kezdőcsapata: Antal - Okuka, Lipták, Kovács, Nemes - Egerszegi - Nikházi, Koman, Bognár, Bacsa - Grumic

Kispadon: Rados, Csicsvári, Husic, Eperjesi, Németh, Halmai, Barczi, Balogh, Takács, Boros, Icsó

A Maccabi Tel-Aviv kezdőcsapata: Colinas - Ziv, Tibi, Ben-Harush, Ben Haim- Igiebor, Micha, Alberman - Idzhaki, Ben Chaim, Ben Basat

38. perc: Micha góljával vezet a Maccabi. Egy kavarodás után a játékos okosan a hosszúba tekert.Az állás: 1-0

45. perc: Az egyenlítés reményében kitámadott a DVTK. Egy kontrából újabb gólt szerzett a Maccabi. A gólszerző Itzhaki. Az állás: 2-0

A szünetben cserélt a DVTK. Antal, Nemes, Bognár és Grumic helyett Rados, Husic, Barczi és Takács a pályán

50. perc: Egy bal oldali támadás után egy visszagurított labdát 16 méterről Micha a jobb alsó sarokba passzolta. Az állás: 3-0

65. perc: Újabb izraeli gól. Egy élesen belőtt szöglet után Igiebor fejelt hatalmas gólt Rados kapujába. Az állás: 4-0

67. perc: Csere a Diósgyőrnél. Nikházi, Koman, Kovács le. Németh, Halmai és Boros be.

75. perc: Eperjesi érkezett Okuka helyett és Bacsa helyett Icsó játszik tovább

78. perc: Lipták és Egerszegi helyett Balogh és Csicsvári a pályán

Bekő Balázs: Nagyon erős csapat a Maccabi, ezt bizonyította is a mérkőzés folyamán. Főleg az első sora futbalozott nagyon jól. Sokáig kiegyenlített volt a találkozó de mi ma fejben voltunk gyengék. Olyan hibákat követtünk el, ami számomra érthetetlen. Ez nem fizikai állapottól és nem felkészültségtől, hanem a fejtől függ. Ha fejben nem vagyunk erősek, márpedig ma nem voltunk azok, akkor belefuthatunk egy ilyen vereségbe is. Ez lehet a tanulsága a mai mérkőzésnek.

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.