DVTK-Dunaújváros 3- 3 - Hawk videójával

Szerző: | 2014-10-25 18:35:00

NB1-es bajnoki labdarúgó mérkőzés

A DVTK 18 órától lép ma pályára az Andrássy úti stadionban, a vendég a Dunaújváros csapata, aki az utolsó helyet foglalja el a tabellán.

Kezdők:

DVTK: Antal - Okuka, Alves, Debreceni, Husić - Barczi, Kádár, Bognár I. - Bacsa, Grumić, Takács T. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv

Cserék: Radoš, Szalai V., Elek, Egerszegi, Gosztonyi, Bori, Marjanović

Dunaújváros: Nagy G. - Villám, Farkas V., Csehi, Böőr, Lázár Zs., Zsótér, Sárközi, Petneházi, Nikházi, Orosz M. Vezetőedző: Dobos Barna

Cserék: Milinte, Józsi, Szalai T., Thiago, Goslove, Sóron, Jakab D

A 14. percben Alves szabálytalankodásért mehetett az öltözőbe egy piros lappal. A vendégek a kapott büntetőt értékesítették. 0-1

23. perc. Egy szögletet követően Nikházi fejjel csúsztatott, és a labda Antal mellett a hosszú sarokban kötött ki. 0-2

25. perc. Szintén egy szögletet követő kavarodás után a labdát Böőr továbbította közelről a hálóba. 0-3

47. perc. Gosztonyi adhatott be szögletet, ami Kádár fejéről csúsztatva került Bacsa elé, és ő a kapu közvetlen közeléből tolta be a labdát. 1-3

63. perc. Barczi végezte el a szögletet. Elek csúsztatását követően a labda Grumicot találta meg, aki a kapu jobb oldalába fejelt. 2-3

88. perc. Gosztonyi újabb szöglete csúszott meg ezúttal egy vendégjátékos fején, és Marjanovic a kapuba fejelte a játékszert, ami épphogy áthaladt a gólvonalon. 3-3