DVTK-Cegléd 3-1 (2-0) - Összefoglalóval

Szerző: | 2014-11-18 08:23:39

Ligakupa záróforduló - cél a továbbjutás

Ma 16 órától a ligakupa csoportmeccseinek utolsó fordulójában a másodosztályú Cegléd csapatát fogadjuk.

Az első fordulóban 0-1-es félidő után egy eléggé fájó, 4-1-es vereséget szenvedtünk a Cegléd otthonában. Itt az alkalom a visszavágásra, és egyben a továbbjutás kiharcolására.

Győzelem esetén még a csoportelsőség is meglehet, bár ez függ a csoport másik mérkőzésének eredményétől.

Vereség esetén biztosan nem jutunk tovább, de a döntetlennél is a másik eredményre kellene figyelnünk.

Ennek tükrében Tomiszláv Szivics is a lehető legjobb csapatot küldi játékba. Természetesen a Mester most is a három pont begyűjtését tartja csak elfogadható eredménynek.

Valljuk be, mi is.

DVTK: Antal - Okuka, Alves, Szalai, Eperjesi - Egerszegi, Bognár I. - Gosztonyi, Barczi, Marjanović - Griffiths

Csere: Gosztonyi helyett Grumić, Marjanović helyett Jenner, Griffiths helyett Takács T. Egerszegi helyett Bori a 74., Barczi helyett Csirszki a 78. percben.
Sárga lap: Szala a 65., Füle a 71., Koncz a 87. percben.
Gólszerző: Farkas I. (1-0, öngól) a 28., Barczi 31, Takács T 73., Farkas I. a 90. percben.