Diósgyőr - Debrecen 1-1 (0-1) - Összefoglalóval

Szerző: | 2014-08-31 17:19:48

Bajnoki labdarúgó mérkőzés a Mennyei Ligából - 6.forduló

Az eddig lejásztott 5 meccsen 7 pontot gyűjtő hajdúsági gárda érkezik hozzánk a 6. forduló zárómérkőzésére.

A Loki gólaránya: 4-3, ami azt mutatja, hogy csatáraik nem jeleskedtek eddig a góllövésben és reméljük, nem nálunk találnak rá a góllövő cipőjükre. Az 5 meccsen kapott 3 gól viszont azt jelzi, hogy a védelmük szilárdan áll a lábán

Diósgyőr - Debrecen bajnoki labdarúgó mérkőzés

Miskolc, 2014.08.31. 20:30

TV: Sport2

Vezeti: Vad II István, segítői: Ring György, Georgou Theodoros; Erdős József és Németh Ádám

Összeállítások:

DVTK:Antal - Okuka, Alves, Kádár, Németh M. - Egerszegi, Elek - Marjanović, Bori, Gosztonyi - Grumić

DVSC:Novaković - Jovanović, Brković, Morozov, Korhut - Varga - Bódi, Zsidai, Vadnai - Seydi, Sidibe

Csere: Bori helyett Takács a 46. Grumić helyett Griffiths és Egerszegi helyett Bognár a 63., Seydi helyett Kulcsár a 67., Bódi helyett Máté a 85., Vadnai helyett Ludánszki a 90+3. percben.

Sárga lap: Morozov a 59., Grumić az 59. percben.
Piros lap: Zsidai a 77. percben.
Gólszerző: Seydi (0-1) a 31., Griffiths (1-1) a 84. percben.

Tomiszláv Szivics: A mai mérkőzésen nagy taktikai csatát láthatott a közönség. Az első félidőben a Debrecen jól zárt és arra várt, mikor kontrázhat. Az első félórában nem játszottunk jól, mert a fél csapat nagyon tisztelte a Debrecent. Éppen elindult valami javulás, amikor egy hibánkat góllal büntette a vendégcsapat. Ezután az idő előre haladtával javultunk. A második félidőben áttértünk egy másik játékrendszerre és a végén akár nyerhettünk is volna, ami nagyon szép lett volna, ha bemegy Marjanović kapufája, de összességében reális eredmény született. Ne feledjük, hogy a bajnokcsapat volt az ellenfél, meg kell becsülni ezt az egy pontot is - ami egyúttal azt is jelenti, hogy elvettünk a DVSC-től kettőt -, amely később sokat érhet.

Kondás Elemér: Úgy gondolom, a csapatunk jól futballozott, uraltuk a mérkőzést, gólt fejeltünk, kezünkben volt a találkozó. Sajnos történt megint egy kiállítás, volt több ilyen kezezés is, amit nem vett észre a játékvezető, ezt igen. A végére eggyel megfogyatkoztunk és az ellenfelünk cseréinek köszönhetően magassági fölénybe is került. Ezért akartam én is magas embert becserélni, de mire be tudtam volna küldeni, Griffiths befejelt egy oldalbeadást. Annak ellenére azt gondolom, hogy itt hagytunk 2 pontot, hogy az utolsó öt percben nagyon nyomott a DVTK és kapufát is fejeltek, igaz azt szabálytalanság előzte meg. Örülök az egy pontnak is, de háromnak még jobban örültem volna.

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.