Utánpótlás bajnoki eredmények - 11. forduló

Csonka fordulót rendeztek az elmúlt hétvégén az utánpótlás bajnokságokban.

Az U21-es és az U17-es I. osztályú bajnokságban nem léptek pályára a csapatok.

Csapataink a következő eredményeket érték el:

U18 - Hazai vereség a Debrecentől

Borbély Péter együttesének a tabella 4. helyén álló DVSC-DLA csapata volt az ellenfele a 11. fordulóban lejátszott mérkőzésen.

Kezdőcsapat: Gávai - Szász, Balog, Lőrincz, Láposi, Ternován, Nagy, Péter, Potyka, Szilágyi, Mikolka

Csere: Potyka helyett Balog M., Szilágyi helyett Varga és Szász helyett Jacsmanik a 60. percben.

A vendégcsapat a 42. és az 54. percben szerezték találataikat, amire csapatunk csak a 67. percben tudott válaszolni Láposi Sándor Gergő révén. A szépítést követően hiába tettünk meg mindent az egyenlítésért, a mérkőzés a vendégcsapat győzelmével zárult.

Ahhoz, hogy zárkózni tudjunk a középmezőnyhöz, vasárnap feltétlenül pontot, vagy pontokat kell szereznünk a Győr otthonában. Következő ellenfelünk hozzánk hasonlóan 11 pontot szerzett az eddig találkozókon annyi különbséggel, hogy mi 2 mérkőzéssel kevesebbet játszottunk tőlük.

U16 - Megkezdték a felzárkózást

Az U18-as csapathoz hasonlóan a Wágner testvérek csapata is a DVSC-DLA hasonló korosztályú együttesével találkozott.

Kezdőcsapat: Konyecsik - Bitó, Nagy, Bálint, Mészáros, Terjék, Vitelki, Zsoldos, Géringer L., Géringer T., Lakatos

Cserék: Terjék helyett Zavodni a 83., Lakatos helyett Tasi és Nagy helyett Pataki a 86. percben

A bolognai hős, Lakatos László duplájával kétgólos előnnyel vonulhattunk a szünetre, amit Géringer Tamásnak a 83. percben szerzett találatával már háromra növeltünk. A vendégek csak közvetlenül a lefújás előtt tudtak a hálóba találni, így csapatunk 3-1 arányú győzelmével zárult a találákozó.

Csapatunk vasárnap 14 órakor Győrben játssza következő mérkőzését, ahol a tabella 3. helyén álló ETO lesz az ellenfelünk. Ahhoz, hogy zárkózni tudjunk a középmezőnyhöz, feltétlenül ponta, vagy pontokra van szükség!

U15 - Nem sikerült megőrizni a kétgólos előnyt

Kiser László csapata a Ferencváros vendégeként lépett pályára a 11. fordulóban.

Kezdőcsapat: Pápai - Tőzsér, Kövér, Orosz, Berecz, Sramkó, Medgyesi, Farkas, Gazdag, Világosi, Tóth

Csere: Farkas helyett Zsiga a 41., Gazdag helyett Korbély a 60., Világosi helyett Hunyadi a 70., Kövér helyett Nagy a 72. percben.

A hazaiak ugyan már az 1. percben megszerezték a vezetést, de a fiúk nem omlottak össze és Tóth Kornél duplájával már a mi előnyükkel zárult az első félidő. Nem sokkal a középkezdés után Sramkó Ronáld találatával már kétgólos volt az előnyünk. A hazaik azonban 14 perc alatt 3 gólt is berámoltak a kapunkban, így 4-3 arányban győzelmet arattak felettünk.

A 12. fordulóban a DVSC-DLA együttese ellen lépnek pályára a srácok. Győzelem esetén pontszámban utól érhetjük a hajdúsági gárdát. A mérkőzés vasárnap 11 órakor kezdődik.

U14 - Kis híján megtréfáltuk a mezőny egyetlen veretlen csapatát

A táblázatra tekintve tudni lehetett, hogy egy nagyon jól összeszedett csapathoz utaznak a srácok, hiszen a veretlen Ferencváros együttese volt az ellenfelünk.

Szentiványi József együttese a következő összeállításban vettük fel a küzdelmet:

Bánhegyi - Forrai, Pető, Szűcs, Varga, Lehóczki, Klink, Karika, Bódi, Csávás, Gondol

Cserék: Varga Vereczkei a 41., Lehóczki helyett Girdán az 50., Karika helyett Tóth az 57., Klink helyett Sebestyén a 75., Gondol helyett Gönczi a 78. percben.

Az idő ne fogadta kegyeibe a játékosokat, hiszen esős, szeles, hideg időben, csúszós pályán játszottak. Az első félidőben a hátvédeinkre igen nagy teher hárult, de a csapat állta a sarat, így 0:0 al végződött az első játékrész. A második félidő elején gyorsan két gólos hátrányba kerültünk, Tóth Dominik bombagóljával sikerült szépíteni, sőt az utolsó negyedórában a kapujához szegeztük az ellenfelet. Sajnos a helyzetek kimaradtak így maradt az egy gólos vereség!

A soron következő bajnoki meccset az éllovas DVSC-DLA ellen játssza a csapat. A debreceniek eddig 10 győzelem mellett mindössze 1 vereséget szenvedtek a bajnokságban.