Boros Gábor - 4 gól a Pécs ellen

Szerző: | 2014-10-20 16:16:01

Utánpótlás eredmények - 10.forduló

U21 – Boros Gábor vezérletével újra élen a táblázaton

Vitelki Zoltán csapata a tabella 12. helyén álló pécsieket fogadta a szombaton 15 órakor - a felnőtt csapat pápai találkozójával csaknem egy időben - kezdődő találkozón.

Az Egyed - Bodnár, Csicsvári, Hutter, Nemes, Germán, Kövér, Gresó, Icsó, Boros, Balogh összeállításban felálló csapatunk már a 8. percben kétgólos előnyt szerzett a vendégek ellen.

A mérkőzés csapatunk 6-0 arányú győzelmével zárult, amihez Boros egymaga 4 góllal járult hozzá. Rajta kívül Balogh Alex és Hutter Máté is betalált a vendégek hálójába.

A találkozó elsősorban Boros Gábor nagyszerű teljesítménye miatt marad emlékezetes, hiszen játékosunk az 5., a 30., a 41. és a 48. percben is beköszönt a vendégeknek. Gratulálunk!

Ezzel csapatunk a tabella élére ugrott, de meg kell jegyezni, hogy az élmezőny rendkívül sűrű. A vesztett pontok és a gólarány tekintetében a Vasas, az MTK, az Illés Akadémia és a Honvéd csapatát is minimális különbség választja el egymástól.

A csapat következő mérkőzését november 1-én szintén játssza újra környezetben a DVSC-DLA csapata ellen.

U18 – magabiztos siker a nyeretlen sereghajtó ellen

A szombati matinén csapatunk Pápán lépett pályára. A fél 10-kor kezdődő találkozón a tabella utolsó helyén szerénykedő pápaiak voltak, akik az eddigi 9 mérkőzésen vesztesen hagyták el a játékteret.

Varga Balázs 16. percben szerzett találatával egy gólos előny birtokában vonulhattunk szünetre. A második félidőben előbb Jacsmanik Attila, majd Szilágyi Bálint és Simófi Márk is betalált a részünkről, amire a hazaiak egy góllal tudtak felelni, így alakult ki a 4-1 arányú diósgyőri győzelem.

Csapatunk 50%-os mérleggel a tabella 11. helyén áll, de figyelembe kell venni, hogy 1, illetve 2 meccsel kevesebbet játszott a többieknél.

U17 – Nem sikerült itthon tartani a három pontot

Kriston István csapata - amely a 6. helyen állt a mérkőzést megelőzően – a tabella 7. helyén álló pécsieket fogadta. Az eddig lejátszott 9 fordulót követően mindkét gárda neve mellett 5 győzelem és 4 vereség állt.

A szombati mérkőzésen a vendégek 2 találatára egyedül Balogh Richárd tudott válaszolni, így a vendégek örülhettek a 3 pontnak.

Csapatunk 10 mérkőzést követően 50%-os mérleggel 10. helyén áll a táblázaton. A középmezőny ebben az osztályban is rendkívül sűrű, hiszen a 6 helyen tanyázó Vasas csapatának is mindössze 1 ponttal van több a tarsolyában.

U16 – Döntetlen Pápán

A Wágner testvérek csapatának ellenfele a szombat délelőtti idegenbeli mérkőzésen az 1-1-7-es mérleggel álló pápaiak voltak. Ahhoz, hogy tapadni tudjunk a középmezőnyhöz, nagy szükség lett volna arra, hogy megszerezzük a 3 pontot. Erre minden esélyünk meg is volt, de 2-1-es vezetésünk után a hazaiak a 76. percben ki tudtak egyenlíteni, így meg kellett elégednünk az 1 ponttal. Góljainkat Géringer Tamás, illetve Tasi Dominik szerezte a 3., illetve a 39. percben.

A következő mérkőzés kezdési időpontja: péntek 13 óra. Ellenfél a Debrecen együttese lesz.

U15 – Kiütéses győzelem a szegediek ellen

Kiser László gárdájának a tabella 13. helyén szerénykedő SZEOL csapata volt az ellenfele.

A fiúk kétséget sem hagytak felőle, hogy melyik a jobb csapat és 7-1 arányú győzelmet arattak a vendégek fölött. 7 találatunkból Világosi Dominik kettő jegyzett, rajta kívül még Farkas Marcell, Tóth Kornél, Nagy Zoltán, Bordás Dávid és Tirk Dániel is betalált. Szép volt fiúk!

Pénteken újabb erőpróba vár a fiatalokra. A 11. fordulóban a fővárosba utaznak, ahol a Ferencváros vendégeként lépnek pályára.

U14 – Pontmentés a meccs végén

Jóllehet, csapatunk volt az esélyese a szegediek elleni összecsapásnak, a végén mégis mi örülhettünk az 1 pontnak. A vasárnap 13 órakor kezdődött találkozón a vendégek már a 15. percben megszerezték a vezetést, amit a 79. percben sikerült kiegyenlíteni Csávás Bence révén.

Ezzel az eredménnyel csapatunk a 6. helyre csúszott vissza a tabellán.

Pénteken nagyon kemény összecsapás vár a fiúkra, hiszen a csoport egyetlen veretlen csapatához látogatnak. Ellenfelünk a 7 győzelemmel és 2 döntetlennel álló Ferencváros gárdája lesz.